Powiadom mnie jak kurs ruszy

Dziękuję za dołączenie do listy oczekujących!

BIZNESOWY KURS ONLINE
SUPERMENKI BIZNESU PRO

W szkoleniu online Supermenki Biznesu Pro krok po kroku, będę uczyć Cię sprawdzonych w praktyce strategii i narzędzi, które z łatwością wprowadzisz w życie Twojej firmy i ZBUDUJESZ SWOJĄ SUPERMARKĘ!
 
Wspólnie SKUTECZNIE rozwiniemy SUPERMOCE Twojego biznesu!

W każdym module otrzymasz wideo ze szkoleniem, nagranie mp3 oraz ćwiczenia do wydrukowania.

Dobrze wiem, że prowadząc mały biznes i będąc ekspertem w swojej branży wkładasz dużo wysiłku i serca w swoją firmę. Niemniej jednak okazuje się, że klienci nie ustawiają się w kolejce do wejścia, tak jak myślałaś, że będzie, otwierając biznes.

 

Masz wrażenie, że ruch jest tylko wtedy, kiedy robisz ofertę rabatową, ale przecież nie dasz rady prowadzić swojego biznesu oferując non stop rabaty, nie wspominając nawet o perspektywie dalszego rozwoju. Próbowałaś też promować swoją ofertę przez media społecznościowe, ale przepaliłaś kasę i nie zauważyłaś żadnej poprawy. Brzmi znajomo?

Czy wiesz, że w dalszym rozwoju Twojej firmy posiadane prze Ciebie umiejętności i produkty nie mają większego znaczenia, bo Twoi Klienci już je dobrze znają? To, co się teraz liczy to ZBUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA.


Klient jest sercem Twojego biznesu. Jeśli czuje się zauważony, wysłuchany i doceniony, chce więcej. Prawdziwa SUPERMOC Twojego biznesu tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są jego siłą napędową. Połącz więc to uczucie zaangażowania ze sprawdzonymi w praktyce strategiami działania i zbuduj swoją SUPERMARKĘ

 

W projekcie SUPERMENKI BIZNESU PRO razem, krok po kroku, będziemy aktywować SUPERMOCE Twojej firmy, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc będziesz systematycznie rozwijać swój biznes z wykorzystaniem sprawdzonej w praktyce wiedzy handlowej, marketingowej oraz z zakresu budowania głębszych relacji z klientami i mediów społecznościowych. Każdy poruszony obszar omówimy od planu do realizacji! 

 

Oszczędź swój czas i zobacz SUPERWYNIKI za MAŁE PIENIĄDZE. 

Nazywam się Izabela Sakutova i jestem kobietą biznesu oraz zapalonym szkoleniowcem. Pomagam ambitnym kobietom prowadzącym małe biznesy w odkrywaniu ich SUPERMOCY przy pomocy sprawdzonej w praktyce wiedzy handlowej, marketingowej, z zakresu budowania głębszych relacji z klientami i mediów społecznościowych.

 

Posiadam 20-sto letnie doświadczenie marketingowe i handlowe, które wykorzystuję w kierowaniu swoich 4 firm w kraju i za granicą, ale i w prowadzeniu grupy na Facebooku SUPERMENKI BIZNESU, skupiającej ambitne kobiety chcące rozwijać swoje biznesowe supermoce. 

 

Pierwszą firmę założyłam 2004 roku, kiedy to do Polski z sukcesem wprowadziłam bieliźnianą markę Panache. Aktualnie moja firma So Chic zaopatruje w jej produkty 350 sklepów bieliźnianych na terenie kraju. Po kilku latach również z powodzeniem wprowadziłam marki Soak Wash i Booby Tape.

 

W międzyczasie w Bułgarii stworzyłam sieć profesjonalnych sklepów brafittingowych BRA STUDIO, za którą zostałam nagrodzona tytułem KOBIETA BIZNESU 2015 w kategorii Innowacyjny Debiut Biznesowy. W Polsce również otworzyłam salon brafittingowy – STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY, za który zdobyłam nagrodę BASZTY MAŚLANKOWEJ. Moje biznesowe osiągnięcia zostałam także docenione pierwszą nagrodą i tytułem FACHOWIEC ROKU 2017. 

 

Moim celem jest pomoc w odkrywaniu TWOICH BIZNESOWYCH SUPERMOCY, dzięki którym zbudujesz ponadprzeciętne zaangażowanie, lojalność wśród Twoich klientów, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i zwiększeniem ich satysfakcji ze swojej pracy.

 

Na co dzień widzę wiele ambitnych kobiet, które są ekspertkami w swoich dziedzinach, ale nie posiadają wystarczającej wiedzy, aby właściwie wypromować swoją markę w lokalnej społeczności i zbudować grono lojalnych klientek, które często powracają, zostawiają większe sumy pieniędzy i polecają ich firmę. Dobrze rozumiem, że prowadząc mały biznes właścicielki są w notorycznym niedoczasie więc nie mogą pozwolić sobie na mozolne wyszukiwanie rozwiązań. 

 

Z myślą o nich stworzyłam projekt subskrypcyjny SUPERMENKI BIZNESU PRO, w którym CO MIESIĄC przekazuję KONKRETNE STRATEGIE, gotowe do wdrożenia od zaraz.

  • Ten projekt to sprawdzony system rozwoju, który pozwoli Ci w sposób systematyczny budować Twoją SUPERMARKĘ.​

  • Za MAŁE PIENIĄDZE, które inwestujesz uzyskasz SUPERWYNIKI BIZNESOWE

  • Na odnalezienie tej wiedzy musiałabyś przeznaczyć sporo pieniędzy i poświęcić mnóstwo czasu, by dotrzeć do meritum.

  • Wartość materiałów, które otrzymasz w każdym module jest znacznie większa niż ich opłata!

  • ​Projekt subskrypcyjny SUPERMENKI BIZNESU PRO to praktyczna biznesowa strategia omawiana od planu do realizacji. 

  • ​To SPRAWDZONA WIEDZA, dawkowana systematycznie w małych ilościach, pozwalających na SZYBKIE I ŁATWE WDROŻENIE jej w życie i obserwowanie realnych wyników. 

W każdym module otrzymasz: 

       3-4 materiałów merytorycznych w postaci lekcji video z tematyki sprzedaży, budowania relacji z klientami, marketingu i PR lub mediów społecznościowych. 

 

     Gotowe do wdrożenia strategie na przyciągnięcie większej ilości klientów, przekształcenie ich w ambasadorów Twojej marki, uzyskanie wzrostu sprzedaży, zwiększenie ilości obserwatorów oraz zmniejszenie rotacji pracowników. 

        Materiały techniczne, materiały PDF, wzory treści oraz zadania sprawdzające Twój progres. 

     Nagranie lekcji w formie MP3 – do odsłuchania wtedy, kiedy masz na to czas – w czasie jazdy samochodem czy podczas wykonywania makijażu.

​​

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu - 

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

JAKIE TEMATY OMAWIAM Z UCZESTNIKAMI KURSU

SUPERMENKI BIZNESU PRO?

 

Przeczytaj poniższą listę 12 strategicznych obszarów wymaganych do efektywnego prowadzenia marki stacjonarnej i... pomyśl, jak Twój biznes się zmieni, gdy zgłębisz tę wiedzę.

• Skuteczne PLANOWANIE w biznesie.

• Narzędzia i strategia do budowania imponującej SUPERLISTY MAILINGOWEJ, która sprzedaje.

• Angażujące TREŚCI POSTÓW na profile marki stacjonarnej w mediach społecznościowych.

• Przyciągające uwagę KREACJE WIZUALNE do komunikacji w mediach społecznościowych wraz z tworzeniem własnych grafik promujących Twój biznes.

• Zwracające uwagę TREŚCI WIDEO budujące duże zaangażowanie w mediach społecznościowych marki stacjonarnej (Insta Stories, IGTV, transmisje live) wraz z tworzeniem i montażem filmów z poziomu telefonu.

• Skuteczna REKLAMA W SOCIAL MEDIA zmieniająca odbiorców Twoich treści w faktycznych klientów.

• Efektywna SPRZEDAŻ STACJONARNA (właściwe przywitanie, badanie potrzeb, upsell, dosprzedaż) wraz z budowaniem dalszych relacji posprzedażowych skutkujących lojalnością klientów, częstymi powrotami i poleceniami.

• PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE i BONY PODARUNKOWE skutkujące zwiększeniem obrotów.

• Rozwiązywanie problemów biznesowych – OBRONA CENY, TRUDNY KLIENT, REKLAMACJE.

• CZTEROTYGODNIOWY PLAN PROMOCJI MARKETINGOWEJ z wykorzystaniem newsletteru i social media 

ASANA – darmowe narzędzie do planowania projektów i pracy w zespole.

• Zastosowanie EVENTÓW jako skutecznego sposobu na wzrost obrotów.

 

Nie jesteś pewna czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

 

 

 

 

i zobacz, jakie praktyczne, łatwe do wdrożenia w codzienne życie Twojego biznesu strategie możesz zyskać dzięki systematycznemu rozwojowi w projekcie Supermenki Biznesu PRO