Powyższy materiał to BEZPŁATNA LEKCJA, dzięki której zobaczysz, jakie korzyści z uczestnictwa w moim innowacyjnym projekcie subskrypcyjnym Supermenki Biznesu Pro może odnieść także i Twój biznes. 

SUPERMENKI BIZNESU PRO to biznesowy projekt skierowany do małych i średnich lokalnych biznesów stacjonarnych, prowadzony w systemie subskrypcyjnym, który co tydzień, krok po kroku pomaga jego uczestnikom odkrywać i aktywować ich SUPERMOCE i tworzyć SUPERMARKI.

Jeżeli po przejściu BEZPŁATNEJ LEKCJI zdecydujesz się dalej ze mną rozwijać, to co tydzień będę uczyć Cię sprawdzonych w praktyce strategii i narzędzi, które z łatwością wprowadzisz w życie Twojej firmy i ZBUDUJESZ SWOJĄ SUPERMARKĘ!

 

Co miesiąc otrzymasz:

·      3 materiały merytoryczne w postaci lekcji video z tematyki sprzedaży, budowania relacji z klientami, marketingu i pr oraz mediów społecznościowych.

·      Gotowe do wdrożenia strategie na przyciągnięcie większej ilości klientów, przekształcenie ich w ambasadorów Twojej marki, uzyskanie wzrostu sprzedaży, zwiększenie ilości fanów i followersów oraz zmniejszenie rotacji pracowników.

·      Materiały techniczne, materiały PDF, wzory treści oraz zadania sprawdzające Twój progres.

·      Nagranie lekcji w formie MP3 – do odsłuchania wtedy, kiedy masz na to czas – w czasie jazdy samochodem czy podczas wykonywania makijażu.

 

Twoja inwestycja w rozwój SUPERMOCY Twojego biznesu to stała miesięczna opłata wynosząca tylko 79 zł/m-c.

 

Pamiętaj, w każdym momencie możesz zrezygnować.

 

Jeśli masz mało czasu na uczenie się nowych strategii, które mogłyby pomóc w promocji Twojej marki, w budowaniu głębszych relacji z klientami, które zmniejszyłyby rotację pracowników i zwiększyły zadowolenie klientów, dzięki czemu Twój biznes, nie tylko wytrzymałby próbę czasu, ale i odnotowałby wzrosty obrotów to uczestnictwo w subskrypcyjnym kursie SUPERMEKI BIZNESU PRO jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Ten projekt to sprawdzona, praktyczna wiedza, dawkowana systematycznie w małych ilościach, pozwalających na szybkie i łatwe wdrożenie jej w życie i obserwowanie wyników.