Moduł 2 - Eventy

Subskrypcyjny Kurs Online

SUPERMENKI BIZNESU PRO

 

TYDZIEŃ

05

EVENTY

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
DZIĘKI EVENTOM

W dzisiejszych, zautomatyzowanych czasach ludzie pragną prawdziwych doznań, pragną spotkań, obcowania z ludźmi, konwersacji offline. Pomyśl tylko o tym, jak się czujesz po spotkaniu z przyjaciółką. Żadna wymiana informacji w mediach społecznościowych nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. Tak samo jest pomiędzy klientami a marką.

 

Eventy dają Ci możliwość WYRÓŻNIENIA SIĘ spośród lokalnych firm i pokazania, że zależy Ci na budowaniu relacji z klientami. Odpowiednio zorganizowane i przeprowadzone sprawią, że Twoi klienci przestaną być podatni na działania konkurencji. 

 

Oto, czego się dowiesz z tej lekcji:

  • W jaki sposób eventy mogą przynieść korzyści Twojej firmie i jakie rodzaje wydarzeń możesz wprowadzić w życie Twojej marki?

  • Jak przezwyciężyć mity i obiekcje związane z organizacją eventów?

  • Jak znaleźć bezpłatne miejsca na przeprowadzenie eventów?

  • Jak zaplanować harmonogram eventu?

Subskrypcyjny Kurs Online

SUPERMENKI BIZNESU PRO

 

TYDZIEŃ

06

EVENTY

PROMOCJA EVENTU

Czas na zaplanowanie skutecznej promocji Twojego eventu. Przeprowadzę Cię dokładnie przez konkretny schemat tego, co ja robię, krok po kroku, by zapewnić rozgłos i frekwencję moich eventów. Przedstawię też bezpłatną platformę do rejestracji Twoich gości, abyś wiedziała ilu z nich możesz się spodziewać. 

Subskrypcyjny Kurs Online

SUPERMENKI BIZNESU PRO

 

TYDZIEŃ

07

EVENTY

CZERPANIE KORZYŚCI Z EVENTU

W tej lekcji dowiesz się, jakie kroki podjąć podczas eventu i zaraz po nim, by zmaksymalizować zyski i uzyskać materiały do jeszcze skuteczniejszej promocji przyszłych wydarzeń.