Moduł 4 - Asana

(zarządzanie projektami)

MODUŁ 4

ASANA-

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

 

LEKCJA

01

ASANA - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

ZAŁOŻENIE KONTA I PODSTAWOWY INTERFACE

 

 

 

 

 

Dowiesz się jak założyć konto na Asana, jakie są podstawowe funkcje programu i jak poruszać się po interface Asana.

MODUŁ 4

ASANA-

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

 

LEKCJA

02

ASANA  - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

TWORZENIE ZESPOŁÓW, PROJEKTÓW I ZADAŃ

 

 

 

Nauczysz się tworzyć zespoły, z którymi będziesz współpracować nad danym projektem. Dowiesz się także jak tworzyć projekty, jak je przypisywać do członków zespołu. Następnie zapoznam Cię z tworzeniem zadań i podzadań i przypisywaniem ich do właściwych osób wraz z ustawianiem dat realizacji, w tym także zadań cyklicznych. Nauczysz się również jak dodawać załączniki oraz z jakich pozostałych narzędzi pomocniczych, dostępnych w zadaniach i projektach, możesz korzystać. 

MODUŁ 4

ASANA-

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

 

LEKCJA

03

ASANA - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

ZARZĄDZAJ PROJEKTEM

 

 

Dowiesz się jak zarządzać projektem przy użyciu kalendarza i jak wykorzystać tagi do usprawnienia całego procesu realizacji projektu. Nauczysz się śledzić progres wykonania projektu oraz jak organizować Twój projekt w sekcje. 

 

Dodatkowo, dla ułatwienia i szybszego wdrożenia, otrzymasz ode mnie słowniczek komand Asana.

MODUŁ 4

ASANA-

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

 

LEKCJA

04

BONUS

ASANA - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

ZOSTAŃ PROJECT MENAGER
Z ASANĄ

 

Chciałabym Cię zachęcić do wprowadzenia Asana do codziennej pracy Twojej firmy. To wspaniały program, który pomoże Tobie i Twojemu zespołowi pamiętać o wszystkich krokach potrzebnych do realizacji danego procesu, którym się aktualnie zajmujecie. Niewątpliwym plusem Asana jest to, że pozwala na śledzenie progresu wykonania poszczególnych zadań, swoich i tych zlecanych zespołowi. 

 

Asana możesz stosować do realizacji codziennych procesów administracyjnych, sprzedażowych, kampanii promocyjnych czy szkoleń pracowników. Zapraszam Cię do lekcji bonusowej, po której zachęcam Cię do wprowadzenia Asana do realizacji codziennych projektów i efektywniejszego wykorzystania czasu pracy.  

 

Powodzenia!