Izabela Sakutova - Zdjęcie z peleryną
logo supermenki biznesu

UZYSKAJ REZULTATY GODNE SUPERMENKI

Dołącz do Supermenek Biznesu i zacznij od zaraz budować swoją Supermocną Markę!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE STACJONARNE LUB

WYBIERZ MODUŁ WIEDZY ONLINE, KTÓRY ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM, POZNAJ SWOJE SUPERMOCE

I ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES

DOŁĄCZ DO GRUPY I ZAINSPIRUJ SIĘ INNYMI SUPERMENKAMI

 
Zbuduj swoją Supermarkę
Rozwijaj się z istniejącymi klientami
Rozrastaj się z nowymi klientami

Zbuduj swoją supermarkę

Twoja droga do stworzenia supermocnej marki zaczyna się od wprowadzenia spójnych strategii biznesowych, których celem jest trafienie w samą dziesiątkę ustawianego przez Ciebie targetu.

Rozwijaj się z istniejącymi klientami

Stwórz grupę lojalnych ambasadorów poprzez przekształcenie Twoich klientów w entuzjastów Twojej marki, którzy będą więcej wydawać, częściej powracać i staną się chodzącą reklamą Twojej firmy!

Rozrastaj się z nowymi klientami

Zamień swój marketing w maszynę do generowania klientów, przyciągającą tych, którzy są gotowi, by stać się lojalnymi fanami Twojej marki!

 

Dołącz do Supermenek Biznesu i zacznij od zaraz budować swoją Supermocną Markę!

Jak sprawić, aby klienci częściej powracali, wydawali więcej i byli Twoją chodzącą reklamą, polecającą Twój biznes wszystkim swoim znajomym?

 

Szkolenie "Anatomia Sprzedaży"

Wprowadzenie właściwego systemu mającego na celu zatrzymanie klientów jest Twoją najskuteczniejszą drogą do utrzymania długoterminowego wzrostu. Badania cytowane przez Forbes wskazują, że zwiększenie powracalności klientów o zaledwie 5% może zwiększyć zyski o 25-100%!

 

Osiąganie wyników jest proste, gdy bazujesz na jasnym, sprawdzonym procesie utrzymywania klienta i budowania z nim długotrwałych więzi. Dołącz do mojego dwudniowego, intensywnego szkolenia Anatomia Sprzedaży, zapobiegającego rotacji klientów, zwiększającego ich lojalność i przychody firmy. Naucz się sprzedawać wartość produktu, a nie jego cenę oraz budować długotrwałe relacje z klientami.

Chcę dowiedzieć się więcej.

Szkolenie Anatomia Sprzedaży

Wykłady

Jest to typowa forma wykładowa, dedykowana spotkaniom organizowanym dla dużej liczby słuchaczy. Moim celem jest przekazanie wiedzy w sposób ciekawy i angażujący odbiorcę. Z chęcią wygłoszę przemówienie podczas konferencji czy wydarzenia na tematy związane z budowaniem lojalności w klientach poprzez zastosowanie metod służących pogłębianiu więzi i tworzeniu ponadprzeciętnych doświadczeń zakupowych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi marketingowych i pr-owych oraz możliwości, które dają nam media społecznościowe.

 

Dowiedz się więcej na temat możliwości stworzenia dedykowanej prezentacji dla Twojej organizacji.

Wykłady

Warsztaty

Moje warsztaty są przede wszystkim nastawione na interakcję, dialog oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy. Organizowane są w małych grupach (max. 15 osób). Podczas ich trwania dzielę się posiadaną wiedzą, ale robię to w sposób wymagający zaangażowania od uczestników warsztatów, którzy otrzymują do zrealizowania różnego rodzaju zadania z tematów z zakresu szeroko rozumianego marketingu, pr-u, budowania relacji z klientami czy tematyki mediów społecznościowych. Moje warsztaty umożliwiają także obserwację podejścia innych, wymianę doświadczeń i motywowanie się poprzez współdziałanie. Mogą trwać zaledwie 2 godziny, ale zwykle są popołudniowe, całodniowe lub wielodniowe.

 

Dowiedz się więcej na temat możliwości stworzenia spersonalizowanych warsztatów dla Twojej organizacji.

Warsztaty biznesowe

Superkonsultacja One to One

Ten moduł zapewni Twojej firmie spersonalizowaną, praktyczną wiedzę. Zaczynam od oceny obecnego stanu rzeczy – identyfikowania możliwości wzrostu i problemów stojących na Twojej drodze do sukcesu. Jest to dogłębne doradztwo mające na celu poprawę poziomu utrzymania i zaangażowania istniejących klientów i przyciągnięcia nowych, zbudowania w nich lojalności i zwiększenia zysków. Ten moduł jest dostosowany całkowicie do konkretnych potrzeb biznesowych.

Dowiedz się więcej na temat tego, jak mogę Ci pomóc odkryć Twoje biznesowe supermoce. 

Możesz też skorzystać z bezpłatną 30 minutową telefoniczną konsultację, podczas której zapoznam się wstępnie z Twoim biznesem i uzyskasz podstawowe informację na temat rekomendowanych działań, które wpłyną na jego usprawnienie i rozwój.

 

Dowiedz się więcej o darmowej konsultacji przez telefon. 

Superkonsultacja One 2 One

Szkolenie "Social Media Marketing"

Twoje klientki aktywnie uczestniczą w komunikacji w mediach społecznościowych i spędzają w nich sporo czasu - wykorzystaj to, by do nich dotrzeć. To szkolenie pomoże Ci precyzyjnie stargetować odbiorców i dotrzeć do nich z Twoim przekazem.

Kurs „Social Media Marketing” jest dwudniowym szkoleniem w postaci interaktywnego warsztatu, wzbogaconego licznymi ćwiczeniami praktycznymi, który w kompleksowy i nowoczesny sposób przedstawia techniki praktycznego zastosowania mediów społecznościowych w branży bieliźnianej oraz efektywnego ustawiania reklam z wykorzystaniem Managera Reklam, celem zwiększenia rozpoznawalności marki i budowania angażujących relacji z fanami i followersami.

Chcę dowiedzieć się więcej.

Szkolenie Social Media Marketing

Szkolenie Subskrypcyjne Online

"Supermenki Biznesu PRO"

Klient jest sercem Twojego biznesu. Jeśli czuje się zauważony, wysłuchany i doceniony, chce więcej. Prawdziwa SUPERMOC Twojego biznesu tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są jego siłą napędową. Połącz więc to uczucie zaangażowania ze sprawdzonymi w praktyce strategiami działania i zbuduj swoją SUPERMARKĘ

 

W projekcie SUPERMENKI BIZNESU PRO razem, krok po kroku, będziemy aktywować SUPERMOCE Twojej firmy, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc będziesz systematycznie rozwijać swój biznes z wykorzystaniem sprawdzonej w praktyce wiedzy handlowej, marketingowej oraz z zakresu budowania głębszych relacji z klientami i mediów społecznościowych. Każdy poruszony obszar omówimy od planu do realizacji! 

 

Oszczędź swój czas i zobacz SUPERWYNIKI za MAŁE PIENIĄDZE.

Chcę dowiedzieć się więcej.

Szkolenie online SUPERMENKI BIZNESU PRO

Cześć!

Witaj w gronie Supermenek Biznesu! Nazywam się Izabela Sakutova. Jestem międzynarodowym trenerem biznesu i ekspertem brafittingu, marketingowcem i pr-owcem, właścicielką trzech prężnie działających firm, w tym jednej zagranicznej oraz autorką bestsellerowej książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” opublikowanej w Polsce, Rosji, Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie. Moja wiedza i ekspertyza zostały docenione przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu i w Moskwie, na których kilkakrotnie dawałam swoje prelekcje. 

 

Na stałe współpracuję z Pytanie na Śniadanie. Goszczę także jako ekspert w Dzień Dobry tvn, Telewizji Wirtualna Polska, Fakty TVN, TVN 24, Teleexpress, Panorama, Radio Zet, Radio Eska, Polskie Radio Program 1. Moje artykuły regularnie są publikowane w czasopismach Claudia, Magazyn Mody Intymnej i Modna bielizna. Wspomagam także moją ekspertyzą czasopisma Wysokie Obcasy, Elle, Glamour, In Style, Shape, Women’s Health, Cosmopolitan, Avanti, Joy, M jak Mama, Be Active, Vita, Dolce Vita. Dzielę się również moją wiedzą w portalach kobiecych, takich jak Polki.pl, Kobieta.pl itd. 

 

Moje doświadczanie zawodowe zaczęło się w 2004 roku, kiedy to zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym wprowadziłam z sukcesem wiele znanych światowych marek, takich jak Panache, Bijoux Indiscrets, Soak Wash, Bluebella, które dzięki mojej pracy stały się szeroko rozpoznawalne. W międzyczasie stworzyłam w Bułgarii sieć profesjonalnych sklepów brtafittingowych Bra Studio, za którą zostałam nagrodzona tytułem Kobiety Biznesu 2015 w kategorii innowacyjny debiut biznesowy. W Polsce otworzyłam także lokalny salonik brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy, za który zdobyłam nagrodę Baszty Maślankowej w Malborku. Zostałam także wyróżniona tytułem Fachowiec Roku 2017. 

 

Moim celem jest pomoc Tobie w odkrywaniu Twoich biznesowych supermocy, dzięki którym zbudujesz ponadprzeciętne zaangażowanie, lojalność wśród Twoich klientów, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i ich satysfakcją z wykonywanej pracy. 

 

Oto mały sekret…

Wszyscy właściciele firm na pewnym etapie rozwoju czują, że brakuje im pomysłów na dalszy wzrost. Od niezależnych właścicieli małych biznesów po gigantów korporacyjnych – bez względu na wielkość biznesu i na sukces, który udało się dotychczas osiągnąć, wszyscy staramy się być lepszymi w tym, co robimy.

 

Oto kolejny sekret…

Każda właścicielka może stać się SUPERMENKĄ BIZNESU, odkryć swoje supermoce i dodać wiatru w żagle, by rozwinąć swój biznes!

Prawdziwa supermoc tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są najszybszą drogą do osiągnięcia sukcesu. Klienci są sercem Twojej firmy. Kiedy czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni – chcą więcej. Gdy łączysz to uczucie z inteligentnymi i spójnymi systemami działania, Twoja firma może stać się Supermocna.

 

Co Cię zatem powstrzymuje?

Może uwierzyłaś w krążące mity mówiące o tym, że tylko duże firmy z ogromnymi budżetami marketingowymi mogą odnieść sukces?

 

Może jeszcze nie znalazłaś swojej supermocy, która porządkuje chaos i daje klientom spójną, emocjonalną więź z tym, co oferujesz.

A może po prostu brakuje ci sprawdzonego systemu…

 

Moja Superstrategia opiera się na sprawdzonym systemie rozwoju, który pozwoli Ci budować Supermocną Markę i rozszerzać jej skalę działania. 

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu…

To zaczynamy!

Izabela Sakutova - O mnie

CAŁA JA

Obsługa klienta

"Zyskałyśmy bardzo dużo ze szkolenia. Zdobyłyśmy nową wiedzę, pozwalającą na otwarcie salonu z bielizną i prawidłowe podejście do klientek. Było miło, bardzo ciekawie i  inspirująco! Bardzo dziękujmy!"

Dorota i Agnieszka – Bibelot

 
Szkolenia stacjonarne

"Podczas szkolenia zdobyłyśmy wiedzę na temat tego, jak poprawnie rozmawiać z klientkami, jak w łatwy i nienachalny sposób proponować produkty dodatkowe i zwiększać sprzedaż oraz jak dowartościować klientkę. 
Chciałybyśmy zarekomendować szkolenie oraz osobę Izy – bardzo pozytywna i pełna energii trenerka, która świetnie gra głosem, zaznaczając najważniejsze informacje. Chętnie skorzystamy z jej usług ponownie, bo z tych warsztatów wyniosłyśmy mnóstwo przydatnej, z życia wziętej wiedzy. Teraz tylko wdrożyć w praktykę i działać!"

Angelika i Natalia – Brafitteria

Szkolenia sprzedażowe

"Szkolenie było bardzo ciekawe i zwracało uwagę na najważniejszy aspekt, czyli pracę z klientem oraz lepsze zrozumienie jego oraz własnych potrzeb. Jest to niezwykle ważne w aspekcie budowania dobrych relacji i usprawniania pracy. Poznałyśmy nowe sposoby na promowanie sklepu, zwłaszcza wśród lokalnej społeczności, które są alternatywami dla rabatów. Czas spędzony z Panią Izabelą był bardzo wartościowy."

Katarzyna i Aneta, Satine

 

Twoje wiadomość została pomyślnie przesłana!