Izabela_Sakutova_logo__ok coach.png

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ DO 95%
bazując na istniejących klientkach

RETRANSMISJA WEBINARU

dla branży bieliźnianej

27.09.2021 o godz. 20:00.

K.R. NAUMCZYK-129.jpg

Gratulacje! Zapisałaś się. :) Na dzień przed szkoleniem otrzymasz link do webinarium.

Dla wielu firm zwiększanie sprzedaży oznacza ciężką, drogą i nieustającą pracę w kierunku poszukiwania nowych klientów. Ale czy wiesz, że MOŻNA ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY BEZ KONIECZNOŚCI POZYSKANIA NAWET JEDNEGO NOWEGO KLIENTA?

Jest to rezultat wprowadzenia w życie klarownej strategii user experience, czyli kreowania pozytywnego doświadczenia klienta. Zwłaszcza w branży bieliźnianej podejście do klientki jest kluczowym składnikiem sukcesu sklepu.

 

Najpiękniejsze jest to, że prowadząc swój biznes bieliźniany posiadasz już wszystkie potrzebne składniki, by odnieść sukces. To, czego tylko Ci brakuje to przepis, jak je skutecznie zastosować.

Działam w tej branży od 17 lat, jako międzynarodowy ekspert brafittingu, szkoleniowiec, dystrybutor bielizny, właścicielka salonów brafittingowych w Malborku i Sofii (w Bułgarii) i autorka książek z tej dziedziny, więc wiem, co mówię. Podczas tego webinaru podzielę się z Tobą moim wieloletnim doświadczeniem.

 

Zapraszam Cię na retransmisję szkolenia w formie webinaru, podczas którego w 3 krokach przedstawiłam strategię na to, jak nie tylko zwiększyć przychody, ale i zadowolenie klientów, w wyniku czego będą częściej powracać, kupować więcej i polecać Twój sklep swoim znajomym.

Gratulacje! Zapisałaś się. :) Na dzień przed szkoleniem otrzymasz link do webinarium.